Lorenc Hasrama konfirmon lidhjen, na prezanton për herë të parë me partneren (FOTO)

Picture of INA
INA

14/08/2023

Para pak javësh në një intervistë, Lorenc Hasrama foli për partneren e tij, duke bërë edhe një deklaratë shumë romantike.

“Muzika dhe dashuria… Dashuria për muzikën dhe për person… Unë luaj vendit për gjërat që dua, për karrierën time, për njerëzit e mi. Luaj për çdo gjë që ka vlerë në jetën time”, u shpreh artisti në atë kohë.

Edhe pse konfirmoi kështu lidhjen e tij të re, Lorenci nuk ndau detaje të tjera rreth asaj që ia ka vjedhur zemrën.

Ndonëse emrin nuk e ka zbuluar akoma, së fundmi këngëtari ka ndarë për herë të parë disa foto me partneren duke i zbuluar edhe portretin, por prapë jo emrin.

Bëhet fjalë për një bionde shumë bukuroshe. Nga fotoja e publikuar, dyshja shfaqen të qeshur dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

TË FUNDIT
14 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
14 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ