Lorik Cana bën urimin më të paparë për të shoqen

0

Ata kanë bashkë prej disa vitesh dhe si fryt i martesës mes tyre, ka ardhur në jetë djali Boiken.

Bashkëshortja e futbollistit Lorik Cana, Monika feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast Loriku ka bërë një nga urimet më të papara që mund të bëhet, teksa ka publikuar një fotografi të tyre.

“Po plaket”, shkruan Cana, teksa bën një fytyrë qesharake.

Loriku dhe bashkëshortja e tij italiane Monika janë martuar prej katër vitesh, ndërkohë që djali i tyre po shkon rreth 9 vjeç.

Madje prej disa muajsh, familja Cana është vendosur për të jetuar në Tiran