Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë

Picture of INA
INA

11/06/2024

sh-kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana, njoftoi se do të jetë prezent në stadiumin e Dortmundit në përkrahje të Shqipërisë në ndeshjen që do ta ketë me Italinë.

Cana tha se të gjithë ish-futbollistet e Kombëtares do të jenë prezent se bashku me delegacionin, ndërkohë që tha se është kënaqësi që ai të jetë pjesëmarrës

“Me plotë dëshirë dhe kënaqësi, unë si Lorik dhe gjithë ish-lojtarët e ekipit kombëtar do jemi prezent së bashku me delegacionin për të mbështetur ekipin tonë kombëtar në ndeshjen e parë ndaj Italisë. Forca Shqiptaria dhe sa më lartë”, u shpreh Cana.

TË FUNDIT
16 orë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar
1 ditë
Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë
1 ditë
“I poshtër, edhe në det futet me shall” - Edi Ramës i publikohet intervista ku e shante Rugovën
1 ditë
Sali Berisha kryetari zyrtar i PD
2 ditë
Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel

ME TE LEXUARA

16 orë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

LEXO MË SHUMË

IMG_2914

Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

Lorik Cana

Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë

edi-rama

“I poshtër, edhe në det futet me shall” – Edi Ramës i publikohet intervista ku e shante Rugovën

sali berisha

Sali Berisha kryetari zyrtar i PD

basha berisha

Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel

Spartak Ngjela

Ja nga kush po drejtohet konflikti Rama-Kurti

ksamil sarande

Media italiane: Pushimet në Shqipëri në listat e dëshirave të turistëve edhe këtë vit

green coast green kost

Futbollistët e Dortmund pushojnë në “Green Coast”/ E zbulon biznesmeni shqiptar

digitalb

“DigitAlb” zhytet në borxhe, zbulohet shifra

INFO

NA NDIQ