LSDM: Kemi takime të rregullta me BDI-në

INA
INA

17/11/2023

LSDM ka njoftuar për TV21 se kanë takime të rregullta me partnerin e tyre BDI-në sa i përket bisedimeve ndërkoalicionesh.

“Ka takime të rregullta mes LSDM-së dhe BDI-së, është në sferën e bisedimeve ndërkoalicionesh të partnerëve. Të gjitha opsionet janë të hapura, por është ende herët për detaje dhe bisedimet do të vazhdojnë në të ardhmen”, thonë nga LSDM për TV21.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

komisioni-antikorrupsion

Është përzgjedhur përbërja e Komisionit Antikorrupsion, pritet votimi në Kuvend

vangjel

Aksidenti i rëndë në Tetovë, humb jetën vajza e ish-deputetit

Bilall Kasami

Patundshmëri në emër të prindërve dhe ar në emër të bashkëshortes – kjo është pasuria e Bilall Kasamit

Blinken

Sekretari amerikan Blinken pasdite vjen në Shkup

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Më shqetëson fakti që shumë persona eksponentë politikë duan të jenë anëtarë të Komisionit për Antikorrupsion

lavrov

Çfarë ndodhi në Samitin e OSBE-së në Shkup, si ardhja e Lavrov shkaktoi përçarje

kodra e diellit kisha

Policia e Maqedonisë: Është arrestuar personi që vendosi flamurin e Shqipërisë afër kryqit në Kodrën e Diellit

angellov-kodra-e-diellit

Stojançe Angellov: Hoqëm flamurin shqiptar në oborrin e kishës në Kodrën e Diellit

mexhiti kasami gashi opozita len

Publikohet deklarata e nënshkruar mbrëmë nga partitë opozitare shqiptare në Maqedoni

INFO

NA NDIQ