LSDM: S’ka më vend për Mickoskin! Sot tregohet kush është “pro” dhe kush është “kundër” BE-së

INA
INA

18 Gusht, 2023

Nga LSDM para nisjes së seancës për ndryshimet kushtetuese thonë se sot shtë momenti i së vërtetës dhe se sot do të tregohet se kush është “pro” e kush “kundër” Bashkimit Evropian.

“Momenti i së vërtetës, seanca për ndryshimet kushtetuese do të tregojë se kush është pro dhe kush kundër BE-së. Nuk ka më vend për Hristijan Mickoskin dhe manipulimet e tij para opinionit. Seanca e sotme në Kuvend ku do të debatohet për amendamentet kushtetuese do të tregojë nëse Mickoski dhe DPMNE janë pro apo definitivisht kundër BE-së”, deklarojnë nga LSDM para seancës parlamentare ku do të debatohet për ndryshimin e Kushtetutës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-00-08-01-741-edit_com.facebook.katana

Ndërron jetë Musadik Pajaziti i Grupit të Kumanovës

Screenshot_2023-09-21-23-35-55-588-edit_com.facebook.katana

Ringjallet “Ilirida”

higjiena komunale shkup protest

Këshilltarët e ASH-së rrëzojnë vendimin e Maznevës, rikthejnë në punë punëtorët e NPK “Higjiena Komunale” Shkup

IMG_5173

Kasami takim me Lazim Destanin, çka u dakorduan?

policia-1-1-1392x766

Dramë në Shkup: Përleshen fizikisht dy kinezë

harta-komunat-shqiptare-maqedoni

“Struga dhe Çairi më së paku premtime të mbajtura”/14 komuna shqiptare “nën thjerrën” e IDEA-s

IMG_5172

Fronti Evropian? – Hoxha: Nuk duhet hedhur si ide, jemi të hapur të bisedojmë!

IMG_5169

Taravari: Aleanca ka besueshmëri stabile në elektorat

IMG_5171

Spitali i Kumanovës me drejtore të re

INFO

NA NDIQ