LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

INA
INA

11/12/2023

Pasi bashkëpuntori i Mickoskit nga Peshtani u kap me kokainë, skandal i ri. Mickoski është ulur në të njëjtën tavolinë me personin M.A nga Gërçeic i arrestuar për trafikim të 32 kilogramëve drogë në një aksion policor që preu një kanal ndërkombëtar për kontrabandë droge. Aksioni i policisë është nga 3 dhjetori i këtij viti dhe pikërisht me veturën e personit M.A në të cilin ishte ulur Mickoski është transportuar drogë në vlerë prej 120.000 euro, thuhet në njoftimin e LSDM-së.

Në foto është edhe bashkëpunëtori i ngushtë i Mickoskit, Antonio Milloshoski.

Çfarë po kërkojnë Mickoski dhe Milloshoski, në të njëjtën tavolinë me njerëzit nga nëntoka, të cilët ishin pjesë e një rrjeti ndërkombëtar të kontrabandës së drogës?

Rreth DPMNE-së është mbledhur shumë e bardhë.

Çdo ditë ka skandale droge.

Një anëtar i njohur i DPMNE-së nga Peshtani dhe bashkëpunëtor i ngushtë i Mickoskit është kapur me kokainë.

Sipas LSDM-së, me çfarë njerëzish është i rrethuar, Mickoski tregon se si është.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari2

Taravari: Këto janë tre pikat kyçe si kandidat për president: Heqja 20%, Presidenti të zgjidhet në Kuvend dhe bullgarët në Kushtetutë

Fatmir Dehari

Dehari konfirmon se ishte propozuar si kandidat për president

ahmeti-grubi-bujar-osmani-arber

Bujar Osmani kandidat për garën për president, këtë lajm të madh do ta thotë nesër Ahmeti

ASH Sela Taravari

Fati i ASH-së në duart e Gjykatës së Tetovës! Të dyja palët i drejtohen gjyqit për ndryshimet që kanë bërë

kadastra

Ankesa për rritjen e çmimeve në kadastër

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

LSDM do të bisedoj edhe me parti që tradicionalisht nuk kanë qenë partnerë

Polici-a-2-750x430

Ja përse ndodhi vrasja e dyfishtë në fshatin Gabresh të Kumanovës? (FOTO)

Angela Ageler

Ageler: Është me rëndësi kyçe që njerëzit të dalin dhe të votojnë më 8 maj

zjarr tym

Tym i madh mbi Zhelinë të Tetovës, digjen goma (VIDEO)

INFO

NA NDIQ