Luan Jaha (babai i Luizit në film) flet hapur!! /Ja çfarë mendon për Luizin dhe si sillej Luizi me Oltën në xhirime!

INA
INA

15/10/2023

I ftuar sot në “Më lër të flas” ka qenë Luan Jaha, së bashku me aktorë të tjerë të filmit “Në kuadër të dashurisë”, pasi mbrëmja e sotme ka qenë dedikuar filmit.

Luan Jaha, i cili në film është i ati i Luizit, ka rrëfyer mendimin e tij për Luiz Ejllin si aktor, dhe si ka qenë të xhironte me të.
“Fantastik! Unë nuk e kam njohur më herët po është super i talentuar. Merrte skenarin, e lexonte një herë edhe na udhëzonte ne çfarë të bënim. Është i mahnitshëm, shumë më ka bërë përshtypje.”

Gjithashtu, Luani është pyetur nga Romeo se si shkonte me Oltën, partneren e tij në film.

“Si vëlla e motër. Si macja me miun. Tërë kohën kishin zënka, po kështu shkëndija të bukura, të lezetshme.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Screenshot-2023-12-07T110541.580-750x375

Brenda shtëpisë së Arif Ziberit, yllit të “Elita 5” (foto)

INFO

NA NDIQ