Luana i kthehet Marinës: E ke tepruar!

Marina Vjollca ka disa jav që ndodhet në Amerikë së bashku me bashkëshortin e saj, reperin e njohur Getoar Selimi dhe po shijon pushimet.

Gjatë qëndrimit të saj atje, Marina ka postuar edhe foto për fansat e saj gjë që ka “acaruar” motrën e saj Luanën.

Në një foto të postuar, motra e saj po ashtu edhe moderatorja e njohur Luana i ka komentuar: Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?

Sigurisht që komenti ka qënë në kuadër të shakasë mes motrave dhe Marina i është kthyer duke i thënë: Pak o rrush! /albeu.com/