Luana Vjollca i vë flakën Instagramit

INA
INA

1 Qershor, 2023

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca vazhdon t’i shijojë pushimet e saja.

Ajo ka ndarë së fundmi disa fotografi me ndjekësit e saj, por ka një dilemë.

Luana ka pyetur fansat se më mirë me kapele apo kapele.

Kujtojmë se shumë shpejt ajo do të vijë me emisionin “Love Island”, që do të realizohet për herë të parë në Shqipëri./Arbresh.info/

Fotot shih KËTU

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

noizy

Noizy i gatshëm për në Mitrovicë

Luiz Ejlli Afrim Bunjaku

Luizi me fjalë prekëse pas vrasjes së policit të Kosovës: U vra babai i tre fëmijëve, nuk do të jeni vetëm

ronaldo-sharka

“Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua (VIDEO)

INFO

NA NDIQ