Luana Vjollca me fotosesion të ri në përkrahje të të gjitha vajzave

0

Luana Vjollca ditën e djeshme iu bashkua protestës “Për fëmijërinë e vjedhur” të mbajtur në Tiranë, shkruan GazetaBlic.Moderatorja u pa së bashku me motrën e saj, Marina Vjollcën, shoqërua dhe nga shumë artistë tjerë.E ditën e sotme ajo ka vazhduar mbështetjen e saj për të gjitha vajzat që janë viktimë e abuzimeve, ndërsa ka realizuar një fotosesion të ri të titulluar “Unë jam VAJZË”.Moderatorja është shfaqur e kuruar në detaje, teksa është veshur me një bluzë të bardhë me të zezë, të lidhur në të një fjongo ngjyrë rozë.
Ndryshe, sa i përket emisionit të saj “Shiko Kush Luan”, moderatorja ende nuk ka filluar, ndërsa ishte paralajmëruar dhe një emision tjetër që kishte të bënte me takime, ku personat pjesëmarrës do gjenin princin e kaltër ose vajzën e ëndrrave./GazetaBlic

View this post on Instagram

Une jam VAJZE. 💕💕💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on