Luana Vjollca provokon sërish duke u ekspozuar në fotografitë e reja (FOTO)

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, tani më është fokusuar më shumë në muzikë.Pas bashkëpunimit me reperin Mc Kresha, gjatë ditës së djeshme publikoi duetin e radhës me RayVanny, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja sollën këngën të kompletuar edhe me videoklip ku Vjollca është shfaqur mjaftë sensuale.Dhe sot, ajo ka postuar për fansat imazhe të shkëputura ku është shfaqur joshëse dhe mjaftë provokuese në poza. FOTO

https://www.instagram.com/p/CgZ25iGod3n/

https://www.instagram.com/p/CgZ25iGod3n/?utm_source=ig_web_copy_link