Luana Vjollca shfaqet tejet provokative, duket mahnitëse (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur vazhdon të ketë vëmendjen e të tjerve.

Luana Vjollca edhe kësaj radhe ka mahnitur me bukurinë e saj.

Derisa ka pozuar në një veturë luksoze ajo duket shumë në formë dhe për bukuri! /Periskopi/