Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?

0

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar, shkruan lajmi.net.

E angazhuar me emisionin e saj dhe duke punuar për projekte të reja muzikore, ajo konsiderohet si një ndër femrat e cila punon shumë.

Mirë tani Luana ka vendosur ti kalojë disa ditë në plazh dhe nuk dihet se nga kush po shoqërohet.

Vetë ajo i ka ndarë me ndjekësit disa postime në Instagram në të cilat nuk kishte se si të mos dukej provokuese./Lajmi.net/