“Luftë e ftohtë”! Arbana Osmani dhe Top-i “kokë më kokë”, postimi që e vërteton

Picture of INA
INA

07/11/2023

Prej ditësh, lart e poshtë flitet se Arbana Osmani mund të mos moderojë këtë sezon të 3 të “Big Brother VIP”.

Edhe pse asnjëra palë, si Arbana ashu edhe televizioni nuk ka bërë asnjë reagim për këtë, janë sinjalet në rrjetet sociale që tregojnë shumë.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto nga kinemaja duke parë filmin “Killers of the Flower Moon”. Deri këtu asgjë e jashtëzakonshme.

Mirëpo fill pas kësaj “Top Channel Films” në Instagram ka shkruar një artikull të dedikuar ku sipas tyre, “Në kuadër të dashurisë” ka arritur t’ia kalojë edhe filmit “Killers of the Flower Moon”, i cili aktualisht  po “përqafohet” jo vetëm në Shqipëri edhe në botë.

Meqë e gjithë “lufta” bëhet rreth filmave, kujtojmë këtu se bashkëshorti i Arbana Osmanit është gjithasht regjisor dhe ka krijuar disa filma në kineatografinë shqiptare. Të jetë kjo arsyeja?

TË FUNDIT
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ