Luhen sot dy çerekfinalet e fundit të Euro 2024

Picture of ina-online
ina-online

06/07/2024

Sot luhen dy çerekfinalet e tjera të Euro 2024.

Në orën 18:00 do të zbresin në fushë Anglia dhe Zvicra. Më pas në orën 21:00 do të luajnë Holanda dhe Turqia.

Fituesit e këtyre dy çifteve do të ndeshen më pas në gjysmëfinale.

Kujtojmë se mbrëmë u vendosën dy gjysmëfinalistët e parë. Spanja fitoi një ndeshje plot me emocione ndaj Gjermanisë. Ndërsa Franca iu fal penalltive përballë Portugalisë.

Dy gjysmëfinalet do të luhen në 9 Korrik dhe 10 Korrik.

TË FUNDIT
6 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
7 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
7 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
7 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
7 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

ME TE LEXUARA

7 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
6 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
1 ditë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
1 ditë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
7 orë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
7 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

LEXO MË SHUMË

manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ