Luis Enrique: Nuk ndryshojmë qasje, do jemi të fortë edhe pa Mbappe

Picture of ina-online
ina-online

11/05/2024

Trajneri i PSG, Luis Enrique u shpreh se Mbappe është një legjendë e klubit dhe do të largohet si kampion nga Parisi. Numri një i pankinës parisiene gjithashtu theksoi faktin se ekipi do vijojë të mbetet konkurrues, edhe për vitin tjetër.

“I yni është një sport kaq kompleks saqë skuadrat që kanë lojtarët më të mirë nuk i fitojnë të gjitha ndeshjet. Ne e dinim këtë prej disa kohësh, nuk e ndryshon pikëpamjen e përgjithshme.

Ka ende një titull për të fituar, pavarësisht nga lojtarët, ne do të jemi më të fortë në sezonin e ardhshëm. Ai kaloi 7 vite këtu, ai është një legjendë e klubit dhe nuk ka thënë ende se ku do të shkojë” – Tha ai.

TË FUNDIT
33 minuta
​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës
10 orë
Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria
11 orë
Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin
11 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
11 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

ME TE LEXUARA

11 orë
Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos
11 orë
Mesazhi fantastik i yllit të Man United pasi Kroos njoftoi për pensionim nga futbolli
11 orë
Taulant Seferi konfirmon formë e mirë, vjen goli i 11-të në Arabinë Saudite
11 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur
11 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
1 ditë
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...
11 orë
Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin
1 ditë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240522-185600~2

​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës

flamuri kuq e zi dhe zvicra

Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria

Borusia Dortmund

Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

Haaland

Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

taulant-seferi

Taulant Seferi konfirmon formë e mirë, vjen goli i 11-të në Arabinë Saudite

toni kroos kros

Mesazhi fantastik i yllit të Man United pasi Kroos njoftoi për pensionim nga futbolli

CHelsea

Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos

toni kroos kros

Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë

INFO

NA NDIQ