Luiz-Efit: Vazhdo ha m..t

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Prill, 2023

Kuizi dhe Efi e kanë ashpërsuar fjalorin duke kundërshtuar njëri tjetrin.

Derisa Efi ka folur për Luizin, ai i ka thënë vazhdo ha m..t.

Efi ja ka kthyer në të njëjtën mënyrë, duke i thënë vazhdo ha ti.

Efi që dikur thirrej në miqësinë e Luizit, tani po shoqërohet me Nitën dhe Dean.

Ajo gjithashtu nuk po kursehet aspak duke sulmuar Luizin.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

INFO

NA NDIQ