Luiz Ejlli bën dedikimin e radhës për Kiarën, mund të frymëzojë shumë çifte

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Disa ‘gjurmë’ të reja dashurie nga çifti Kiara-Luiz.

Dedikime, këngë dashurie, fjalë të ëmbla, përkushtim, ka shumë gjëra me të cilat Luizi është përpjekur të shpreh ndjesinë e fortë që ka për Kiarën.

Dhe së fundmi ka zgjedhur të bëjë dy tatuazhe, syrin e Kiarës të ndërthurur me atë të Big Brother, dhe firmën e saj.
close
volume_off

“Kam dy muaj që e kërkoj, dua tatuazh. Këta më vonuan, nuk e kuptoj përse. Ja tani i ratë pikës, Vëllai i Madh të hëngsha zemrën. Është syri i Kiarës dhe logoja e Big-ut sipër, të vijë dhe Kiara t’i vendosë firmën.”

Së fundmi konfliktet midis tyre nuk kanë qenë të pakta, por duket se gjithnjë gjendet një zgjidhje për t’i larguar.

https://www.instagram.com/p/Cpaz0egLfkK/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

jetmiri big brother

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

vesa arber

Ofendime dhe debat i ashpër/ Plas keq mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

INFO

NA NDIQ