Luiz Ejlli del nga spitali, ja ku do ta gjeni këngëtarin (video)

Picture of INA
INA

25/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli mesa duket ka dalë nga spitali, pasi ndihet më mirë. Ai ka treguar se e ka vizituar sërish dyqanin e opinionistit Arjan Konomi.

Në një video të postuar në Instastories, Luizi shprehet se Arjani i ka dhënë rrobat me të cilat është paraqitur në premierat e filmit dhe kudo ku ka aktivitete.

Kujtojmë, se më herët Arjan Konomi e falenderoi Luizin, duke thënë se shkoi në dyqanin e tij për respekt dhe pa interes.

“Faleminderit Luiz Ejlli. Që erdhe për respekt dhe pa interes, ndërkohë që shumë nga miqtë dhe mikeshat e mia Vipe dhe të ngushta, të stërngushta si dhe pak të ngushta u sollën sikur ishin shumë të ngushta: nuk erdhën“, shkruante Arjani në një postim në Instastory.

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3221358578533177509?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT
21 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
2 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

21 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ