Luiz Ejlli, DJ Gimi-O dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Mos luj”

Picture of INA
INA

26/06/2024

Luiz Ejlli, DJ Gimi – O dhe Ermal Fejzullahu kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Mos luj” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme në videoklip në projektin veror.

Teksti është shkruar nga Ghulo me melodi të realizuar nga Nurteel.

Ky i fundit u kujdes edhe për producimin bashkë me Çelik Lipën në studion ‘SBS Entertainment’.

Videoja iu besua Valon Azirit, e që tashmë e plotë ndodhet në platformën YouTube në kanalin e SBS.

Ermali dhe Luizi nuk ka dyshim se janë një nga emrat më të pëlqyer në estradë.

TË FUNDIT
7 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
9 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
1 ditë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
9 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ