Luiz Ejlli do hapë koncertin e Elvana Gjatës

Picture of INA
INA

15/06/2023

Koncertin e Elvana Gjatës do e hapë Luiz Ejlli. Ish-banori i “Big Brother Vip Albania” po arrin sukses me koncerte dhe me projektet mirëpo duket se po i besohet edhe hapja e koncertit të artistes së njohur.

Sot, Elvana zbuloi këngëtarët që do të jenë të ftuar për të performuar në koncertin e saj që do të mbahet në datë 22 qershor në stadiumin Air Albania.

I pari do jetë Luiz Ejlli, e pas tij: Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni.

Më pas në skenë do të ngjiten disa nga zërat më të mirë në vend, mes të cilëve edhe motra e këngëtares, Migena Gjata. Ata do të jenë Mc Cresha, Capital T, Ledri Vula, Migena Gjata, Dhurata Dora, Noizy, Ylli Limani, Bardhi, Gimmi O.

TË FUNDIT
5 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
10 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
11 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
11 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
14 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
18 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
17 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ