Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

INA
INA

04/03/2024

Këngëtari Luiz Ejlli, i cili ishte një nga fenomenet e spektaklit BigBrother VIP2, ka lajmëruar nga një koncert se do të bëhet sërish pjesë e ‘reality show-t’.

“Më datë 16 mars, i bie e shtunë, gjejeni se kush ka me hy aty?”- dëgjohet të thotë Luizi.

Emri i tij është përfolur shumë edhe nga banorët që janë konkurrent këtë vit në këtë format.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ