Luiz Ejlli e dridhi Shkupin (video)

INA
INA

26/10/2023

Luiz Ejlli ka arritur në Shkup për premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” që po shfaqet në kinemanë Cineplexx. Ai është pritur me brohoritma nga shumë fansa dhe adhurues, njofton agjencia e lajmeve INA. Në për të gjitha terminet e filmit biletat janë shitur. Të shumtë ishin ata që mbetën pa një biletë. Por filmit do të shfaqet sërish ditëve në vijim në shumë termine.(INA)

https://vm.tiktok.com/ZMjpRbEMx/

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ