Luiz Ejlli e kujton babain e tij (Video)

INA
INA

30/07/2023

Luiz Ejlli në koncertin e tij të fundit në Kosovë ka kujtuar babain e tij. Ai ka falënderuar publikun për mikpritjen dhe respektin, duke thënë se po të ishte gjallë babai i tij do të përulej para tyre, sepse çdo baba don t’a shoh suksesin e fëmijës së tij. Edhe në spotin e për këngën Kiara, Luizi ka kujtuar babain e tij. Aktori kumanovar, Sefedin Shabani e ka luajtur rolin e babait të Luizit.( INA)

https://vm.tiktok.com/ZM2Gfjrf2/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

INFO

NA NDIQ