Luiz Ejlli: Mbrëmë kam parë hata me sy, faleminderit Zot!

INA
INA

25/03/2024

Këngëtari Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një eksperiencë të hidhur, që i ka ndodhur një natë me parë.

Në videon e tij të postuar në Instastories, Luizi tregon se ka përjetuar momente paniku, pasi avioni me të cilin po kthehej në Tiranë, nuk arriti që të ulej në kryeqytet për shkak të turbulencave.

“Mbrëmë kam parë hata me sy në avion, jo vetëm unë por të gjithë ata që ishin. O Zot faleminderit. Kishte shumë turbulenca dhe nuk u ul dot në Tiranë. U ul në Shkup. Fjeta këtu. U çova, tani po nisem për në Tiranë”, shprehet Luizi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ