Luiz Ejlli merr ‘çmimin më të rëndësishëm’: Ju detyrohem ju për arritjet se

Picture of INA
INA

14/05/2024

Në edicionin e 21 të Netët e Klipit Shqiptar, kënga “Amanet” e Luiz Ejllit është renditur e para, si klipi më i preferuar i publikut.

Këngëtari i ka falenderuar me një postim në Instastories.

“Çmimi më i rëndësishëm për mua, duke marrë parasysh që ju detyrohem secilit prej jush gjithçka kam arritur deri më tani. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar Luizi.

TË FUNDIT
3 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
20 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
21 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
22 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
20 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
3 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

LEXO MË SHUMË

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

INFO

NA NDIQ