Luiz Ejlli nga Korça: Lori e ka treguar që ka vetëm sukses, ju jam mirënjohës që më ndryshuan jetën

INA
INA

14/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli e ka falenderuar Lori Hoxhën, që e zgjodhi për filmin “Në kuadër të dashurisë”.

“Jam mirënjohës atyre që më zgjodhën, Top Channel dhe Lorit që e mori këtë përsipër. Lori e ka treguar që ka vetëm sukses dhe kështu do të vazhdojë. Jam mirënjohës atyre që më ndryshuan jetën. Padyshim pa harruar edhe publikun, që vetëm dashuri e shëndet u uroj të gjithëve“, tha Luizi në një intervistë për emisionin “At The Movies”.

Këngëtari foli nga Korça, atje ku mbrëmë u mbajtë premiera e filmit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ