Luiz Ejlli ‘ngacmon’ fansat për fillimin e Big Brother VIP Albania 3

Picture of INA
INA

06/07/2023

Pas përfundmit të formatit Big Brother VIP 2 u tha se edicioni i radhës nuk do të vononte shumë dhe se ai mund të niste brenda këtij viti.

Fituesi i BBVA 2, Luiz Ejlli është përfolur prej kohësh që do të jetë pjesë e stafit të këtij formati, madje mund të marrë edhe rolin e opinionistit.

Por, kur asgjë nuk është konfirmuar akoma, këngëtari nga Shkodra ka ‘ngacmuar’ fansat duke i pyetur nëse janë gati për edicionin e tretë të BBVA.

Luizi ka publikuar një video në InstaStory ku shfaqet në Top Channel pranë zyrave të Big Brother VIP Albania.

“Sa erdha në Tiranë, jam këtu tek zyrat e Topit dhe desha me ju pyet diçka, a jeni gati për treshin a?”, dëgjohet të thotë Luizi në video.

Ndryshe, këngëtari aktualisht po bën xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, teksa mbetet i angazhuar edhe me koncerte.

TË FUNDIT
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ