Luiz Ejlli niset për Amerikë, a jeni gati (VIDEO)

INA
INA

2 Qershor, 2023

Fituesi i Bigbrother Albania Luiz Ejlli po e shijon famën. Njëkohësisht ai shfaqet shumë i angazhuar me koncerte dhe aktivitete tjera.

Tani në fillim të muajit qershor ai do të jetë i pranishëm me katër koncerte në Amerikë.

“A jeni gati”, ka shkruar Luizi. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pashko-camaj

Camaj: Me rastin e fundit kemi mësuar se Serbia ka qenë dhe do të jetë “mollë sherri”

begaj bajden

Vizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës së Parë

albin kurti

Kurti: Greqia është më afër njohjes së Kosovës si shtet

kiara-foto

Kiara Tito shkëlqen në paraqitjen e radhës në rrjete sociale (foto)

daniel server

Serwer: Escobar e Hill besojnë se e kanë çuar Serbinë kah Perëndimi, por faktet e thonë të kundërtën

kartela-lojera-onlin-696x463

Mashtrohet maqedonasja, paguan pushimin në një profil të rremë serb në facebook (FOTO)

xhuliana nura

Xhuli befason, tregon se me kë është martuar! (FOTO)

shefqet krasniqi radovani

Shefqet Krasniqi e quan “vëlla” serbin Radovan që u konvertua në mysliman

Këngë me qifteli për Luizin (video)

INFO

NA NDIQ