Luiz Ejlli njofton futjen në politikë

INA
INA

14 Maj, 2023

Personazhi më i njohur i momentit për publikun shqiptar, Luiz Ejlli, votoi mesditën e sotme në Shkodër për zgjedhjet lokale.

Gjatë fjalës së tij për mediet, Luizi foli për mundësinë për tu angazhuar në politikë.

Ai u pyet nga gazetarët nëse do i futej politikës. Në ldihje me këtë fituesi i BBV u përgjigj se nuk e përjashton si rast dhe se do ta diskutojë me Ramën këtë punë.

Mbetet për tu parë nëse kjo deklaratë ishte batutë apo diccka reale.

Kujtojmë se Luiz ka shprehur mbështetjen e toj publike për kandidatin e PS-së për bashkinë Shkodër, Benet Beci./albeu

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi-luizi-kiara

‘Dasma ishte e nxituar’ A është takuar me Kiarën dhe Luizin pas BBVIP? Flet Efi

Shyhrete behluli

Publikohet video, Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

luizi koncert

Luiz Ejlli projekt muzikor me Elgit Dodën?

tina turner ervin

Tina Turner ka lënë pasuri 250 milionë euro, ja kush e trashëgon?

armaldo maestro

Maestro tregon si e ngacmojnë vajzat pas daljes nga BBV

nita shpati

U kap ‘mat’ në hotel, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes saj dhe Shpatit

armaldo maestro

Sa paguhet për një koncert? Armaldo flet troç

efi dhedhes

Efi shumë shpejt sjell diçka të re…

nita shpati

FOTO/Dy ish-banorët e BBV kapen mat së bashku në Prishtinë, a po rinis diçka mes Nitës dhe Shpatit

INFO

NA NDIQ