Luiz Ejlli pas performancës në DWTS: Rëndësi ka që i kam pëlqyer Kiarës

INA
INA

07/10/2023

Këngëtari Luiz Ejlli i shoqëruar nga fituesit e edicionit të parë të “Dancing With The Stars Albania”, Sara Hoxha dhe Luixhino Hala këndoi dje në mbrëmje kolonën zanore të filmit “Në kuadër të dashurisë”, e cila titullohet “Pa ty”.

Pasi përfundoi performancën Luizi i falenderoi të gjitha fansat e tij me një postim në Instagram.

“Faleminderit të gjithëve dhe gjumë të ëmbël. I kam pëlqyer Kiarës, kjo ka rëndësi”, shkroi Luizi në Instastories.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ