Luiz Ejlli për vitin e Ri vjen në Maqedoni. Ja në cilin qytet (video)

INA
INA

07/12/2023

Luiz Ejlli ka bërë të ditur se Vitin e Ri nuk do t’a festoj me Kiarën. Kjo për shkak të punëve dhe aktiviteteve të tij muzikore. Ai ka bërë të ditur se për Vitin e Ri do të jetë në Kërçovë.( INA) Shiko në video:

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3251925673620757140?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTRhZmU1ODE2NA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ