Luiz Ejlli performon live (video)

INA
INA

24/02/2024

Luiz Ejlli ka vazhduar angazhimet dhe projektet e tij muzikore dhe artistike. Së fundi është shfaqur duke kënduar live këngë popullore dhe hitet e tij.(INA)

Shikone videon:https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3309381546336699219?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MWQzdml3czlkZ3JkZQ==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

INFO

NA NDIQ