Luiz Ejlli publikoi dje një baladë,por cuditërisht kjo kënge u zhduk

Picture of INA
INA

03/10/2023

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli publikoi dje një baladë tepër të bukur ku u prit shumë mirë nga publiku dhe të gjithë mbështetësit e tij.

Por cuditërisht kjo kënge u zhduk nga kanali I Luizit ne Youtube , njerëzit u mërzitën tej mase dhe nisën me komentet e tyre negative dhe dyshimet se pas gjithë kësaj fshihej Top Channel.

“Mjaftë e vodhët dhe përfituat prej ti”, ka qenë një ndër komentet e shumta qe u bënë në rrjetet socilae në mbrojtje të këngëtarit shkodran . Balada e Luizit ishe planifikuar të ishte kolona zanore e filmit , ku ai vendosi ta hedhë atë si demo te faqja e tij, por mesa duket Top Channel I cili dhe e ka financuar dhe filmin nuk e ka lejuar këtë gjë(INA)

TË FUNDIT
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
14 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

16 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
14 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
2 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ