Luiz Ejlli publikon video nga spitali: Nuk jam mirë (VIDEO)

INA
INA

25/10/2023

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, duket se po kalon një problem shëndetësor. Artisti i njohur shkodran ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet i shtrirë në spital.

Ai thotë se ka bërë mungesë në Instagram pasi këto kohë nuk po ndihet mirë dhe se po merr trajtim.Krijuesi i hitit “Me ty” ka publikuar edhe infermieret duke treguar se nuk e kanë lënë vetëm asnjë sekond.“Kam bërë mungesë në Instagram se nuk jam mirë. Po ju përshëndes me këta dy engjëjt mbrojtës, nuk më kanë lënë vetëm në asnjë sekond”, u shpreh ai.

https://vm.tiktok.com/ZMjgBEM1y/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ