Luiz Ejlli reagon për dasmën e Megi Topallit

INA
INA

18 Gusht, 2023

Luizi ka reaguar për dasmën e ish partneres së tij Megi Topalli, e cila u martua muajin e kaluar. Teksa ishte live në Instagram, dikush e ka pyetur këngëtarin se çfarë mendon për ata që u martuan pas tij.

Luizi i uroi mbarësi dhe tha se do bënte edhe një dasmë tjetër nëse njerëzve do u shtohej dëshira për tu martuar.

“Ça mendon për ata që të panë ty që u martove dhe u martuan edhe ata?”, ishte pyetja.

“Vetëm ju shkoftë mbarë o Zot! Paçin njëri-tjetrin. Të di që martohen njerëz të tjerë, prapë e bëj edhe një dasmë tjetër, veç të martohen të gjithë”, u përgjigj Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ