Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

Picture of INA
INA

01/12/2023

Luiz Ejlli ka vazhduar bashkëpunimin me kryebashkiakun e Tiranës, Erijon Velijaj. Luizi ka realizuar premtimin e dhënë për të vizituar nxënësit e shkollave fillore në Tiranë.(INA)

Për më shumë shiheni videon:

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3248129218195783193?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT
3 orë
getoar luizi
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
luizi geti
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë ...
10 orë
martohen-dy-gra
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e ba...
10 orë
Heidi Romeo
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
12 orë
Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr...

ME TE LEXUARA

9 orë
luizi geti
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë ...
3 orë
getoar luizi
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
romeo egla
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 ditë
tuna-1
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
ilnisa meritoni
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Il...
1 ditë
Heidi Romeo
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një dja...
16 orë
luiz kiara
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas ...
15 orë
jetmiri big brother
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ