Luiz Ejlli rikthehet në Big Brother, jep përgjigjen epike kur Ledioni e pyet kë ka të preferuar

INA
INA

16/03/2024

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother 2 Vip është rikthyer në ‘prime’-n e kësaj të shtune në skenën e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri.

Edhe pse ka kaluar gati një vit nga loja e tij që fitoi zemrat e mijëra shqiptarëve, Luizi nuk e kishte humbur sensin e batutave të bukura, kur Ledioni e pyeti se kë ka të preferuar brenda shtëpisë.

Luizi: E kam shiju, me u rikthy në studio është kënaqësi, sepse kam qenë fitues. Uroj të njëjtën gjë edhe për ata.

Ledioni: Kë ke të preferuar?

Luizi: Unë vdes pas teje!

Luizi nuk kishte se si të mos fliste për bashkëshorten e tij, Kiarën dhe foshnjen që pritet të vijë në jetë.

“Është i vetmi rast që më tha gjinekologu s’ke nevojë me bë ADN se është gjithë kohën duke kërcy. Sido që t’ia vë emrin, nuk do i thërras në emër kurrë, se do i them o zemër, o shprit”, tha Luizi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ