Luiz Ejlli s’është më ‘on top’, ja çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët në internet

Picture of INA
INA

05/07/2023

Luiz Ejlli u kthye në fenomen nga shqiptarët këto muajt e fundit. Emri i tij u bë edhe më i kërkuari në rrjetet sociale dhe në internet. Por, është zbuluar se në vendin e parë si tog-fjalëshi që po kërkohet më së shumti nga shqiptarët rezulton të jetë ChatGPT.

Kjo u bë e ditur ditën e sotme nga eksperti i IT, Toni Kallanxhi, i cili ishte i ftuar në ‘Wake Up’ mëngjesin e sotëm. Ai deklaroi se nëse shihet edhe më gjerë, Luizi i bie që të jetë në vend të tretë.

‘Nëse e marrim në një term më të gjerë Luizi është në vend të tretë, është prapë Chatgpt që ia merr’’-u shpreh Kallanxhi.

TË FUNDIT
17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
24 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
24 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ