Luiz Ejlli shfaqet duke vallëzuar (video)

INA
INA

16/01/2024

Luiz Ejlli përveç zërit melodik ka shprehur talent edhe në muzikë. Së fundi është shfaqur duke vallëzuar shumë bukur. Nuk dihet akoma nëse në të ardhmen mund t’a shohim në Dansing with the stars.

Shiko në video:https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3281140432203060613?utm_source=ig_story_item_share&igsh=dGUyeHEzYmpwOHQx

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ