Luiz Ejlli “thumbon” Armaldon dhe flet për Olta Gixharin: E nisëm me inatet e Big-ut…

Picture of INA
INA

11/10/2023

Moderatorja Kiara Tito e shoqëroi dje në mbrëmje bashkëshortin e saj, Luiz Ejllin në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Dje në mbrëmje u mbajt premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë” në “Pallatin e Kongreseve”, ku i pranishëm ishte padyshim çifti më i përfolur i momentit, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

Teksa u pyetën nga gazetari i emisionit “Shqipëria Live”, nëse do të donin të luanin në një film së bashku të dy thanë një zëri se: “Kush nuk do të donte”.

“Armaldoja”, tha Luizi dhe qeshi me të madhe. Kujtojmë se, Armaldo Kllogjeri ishte i pranishëm në premierën e filmit.

Sa i përket marrëdhënies me aktoren Olta Gixhari, ai tha se ka nisur me inatet e “Big Brother VIP”, por më pas gjithçka mes tyre është rregulluar.

“Në krah të gjithë këtyre aktorëve jam ndjerë shumë i vogël, shumë amator. Thjesht prezenca e tyre më kontaktonte. Por sjellja e tyre më ka bërë të ndihem pjesë e familjes. Sa i përket Oltës, në fillim e nisëm me inatet e Big-ut që kishin mbetur, por më pas e kuptuam që gjithçka kishte mbaruar. Nuk është se u bëmë shokë, nuk kemi qenë ndonjë herë shokë që të bëhemi tani, por e menduam që kjo është gjë shumë më e madhe se zënkat tona“, tha Luizi.

TË FUNDIT
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ