Luiz Ejlli thyen heshtjen, tregon më në fund nëse do jetë opinionist i BBV 3

INA
INA

07/01/2024

Këngëtari Luiz Ejlli e ka konfirmuar sot se nuk do të jetë opinionist i Big Brother VIP 3.

Ai ka postuar një video në Instastories, ku shprehet se nuk do të jetë as “Vëllai i madh”.

“Nuk do jem opinionist. As vëllai i madh, as vëllai i vogël. Thjesht do jem si ju, do e shikoj. Ju uroj suksese të gjithëve“, tha Luizi.

Kujtojmë, se Luiz Ejlli është fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3275186941592743663?utm_source=ig_story_item_share&igsh=eW5vc296ZXdsZWc3

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ