Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

INA
INA

24/09/2023

Luiz Ejlli sot ka një bërë një interpretim briliant duke e kënduar një hit të mbretit të rock and roll-it, Elvis Presley. Gjatë këtij interpretimi është ardhur në pah zëri i tij i shkëlqyeshëm. (INA)

https://vm.tiktok.com/ZMjUcwVS7/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

Screenshot_2023-12-05-15-44-55-054_com.instagram.android-edit

Luizi lajmërohet nga Policia e Shtetit. Pushka top! (Video)

Luizi kiara

Fotot e Kiarës me barkun e rrumbullakosur, Luizi nuk përmbahet, i bën kritika publikisht: Kjo dora e…

alaudin-

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

dua lipa gavras

Nga Isaac, tek Anwar Hadid e Romain Gavras, historitë e dashurisë së Dua Lipës!

rita ora

Rita Ora modelon me një fustan të zi me thumba argjendi në shpinë, për British Fashion Awards 2023

mirlind daku

Mirlind Daku e ka një mesazh për Lumbardhin, flet edhe për Kombëtaren e për Euro 2024

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

INFO

NA NDIQ