Luizi batuta të reja me Kiarën (foto)

INA
INA

18/11/2023

Luizi dhe Kiara janë absolutisht kryefjala e shoubizit shqiptar.

Kiara Tito është një ndër femrat më të klikuara në estradën shqiptare ku detyrimisht edhe reklamat i ka të shumta.

Por një ndër to Luizi i ka bërë një koment epik në foton ku Kiara po bënte reklamën.

“Turshi is a gift of love to yourself. Faleminderit per groshen. Ajo pema duket sikur e ka zene korenti, apo eshte moda keshtu?” Shkruan Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ