Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INA
INA

27/02/2024

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur të momentit.

Në një video në ‘Instagram’ Luizi tregon se aktualisht gjendet në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.
Ai shprehet se i ka bërë dhuratë një veturë Kiarës, por kërkon ndihmën e ndjekësve për sugjerimin e targës.

Ani pse tipin e veturës Ejlli nuk e ka treguar.

Video:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3312063006944477387?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MTN6bWQ1MzVubWVpMQ==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ