Luizi dhe Bardhi bashkë në studio, kënga e re po vjen (video)

INA
INA

05/01/2024

Luiz Ejli do të vazhdoj me projekte muzikore edhe gjatë vitit 2024. Ai është shfaqur në një studio muzikore me Bardhin, këngëtarin e njohur nga Maqedonia, i cili ka bërë hite të shumta.
Si duket kënga e re e Luizit me Bardhin do të dal së shpejti. (INA)

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3273065793283331830?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MW5rMnR3Z3JvZWVmbw==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ