Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

INA
INA

4 Qershor, 2023

Për dashurinë mes Luizit dhe Kiarës është komentuar shumë. Madje miq dhe dashamirë të ciftit janë shprehur me tone pesimiste për këtë lidhje.

Por, Luzi duket se ka vendosur me zemër dhe me bindje që ta mbajë në krahë këtë vajzë, e cila i sollim shpresë dhe gëzim në castet kur i kishin humbur shpresat.

Në shenjë dashuri dhe mirënjohje, Luzi i kushtoi Kiarës projektin e fundit muzikor me titull “Përjetësisht”.

Pjesë nga teksti i këngës: Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash teksa shton: Përjetësisht tha zemra, përjetësisht e jemja, kanjëherë kam frikë a mos je andërr e po çmendna.

Kënga vlen të ceket se është bërë në studion e SBS Entertainment. Artisti shqiptar ka mahnitur edhe këtë herë me interpretimin duke qenë se shquhet për vokalin e veçantë. (INA)

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ