Luizi dhe Kiara duket se po bëjnë plane për fëmijë…

Picture of INA
INA

06/08/2023

Vetëm pak ditë më parë, ishte vetë Luizi ai që na bëri me dije se nëna e tij ishte kthyer nga SHBA dhe se të tre po shijojne disa ditë pushimesh. Panorama Plus ka mësuar nga miqtë e afër të çiftit, se Luizi ka kërkuar që nëna e tij mos të largohet më nga Shqipëria, por të nisë jetesën së bashku me ta.

Aktualisht Luizi është duke jetuar tek shtëpia e Kiarës, ndaj edhe nëna e tij tashmë i është bashkuar atyre në shtëpinë e moderatores. Nga ana tjetër edhe familja e Kiarës është rikthyer për pushime në Shqipëri. Kjo ka bërë që familja e madhe të mblidhet e gjitha, e me atë rast të njihen më mirë.

Tashmë mbetet për tu parë nëse pas pushimeve, nëna e tij do të pranojë ftesën për të qëndruar me të birin, duke hequr dorë nga puna dhe jeta në SHBA, apo do të rikthehet në New York.

Sipas Panorama plus çifti kanë plane për të bërë një fëmijë së shpejti dhe ndihma e nënës së këngëtarit është e domosdoshme.

Nga ana tjetër, Luizi duhet të blejë shtëpinë që prej kohësh po e kërkon, për të pasur mundësinë të nisi një jetë të re me nënën dhe Kiarën. E teksa mamaja e tij ende nuk e ka marrë një vendim, familja e madhe po shijon pushimet me njëri-tjetrin, duke përfituar kështu për t’u njohur më mirë.

TË FUNDIT
17 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
18 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
21 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
1 ditë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
1 ditë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

21 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
18 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
17 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ