Luizi dhe Kiara kanë bërë festën e shtatzënisë, dalin detajet sekrete: Gjinia e bebit dhe të ftuarit VIP

INA
INA

12/11/2023

Prej muajsh lajmi se Kiara ishte në pritje të ëmbël po qarkullon në rrjetet sociale. Megjithatë, detajet ishin të pakta, duke qenë se çifti kishte preferuar që ta jetonte këtë periudhë larg vëmendjes së madhe të ndjekësve.

E pas shumë indikacioneve që tregon realisht se moderatorja ishte shtatzënë, lajmi më në fund është konfirmuar.

Sipas disa burimeve për revistën “Who”, thuhet se pak ditë më parë, çifti ka organizuar edhe “gender reveal”, pra festa për zbulimin e gjinisë së foshnjës. Një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes dhe sipas të njëjtit burim thuhet se është vajzë. Festa ka qenë shumë intime dhe çifti ka preferuar që të ketë pranë vetëm rrethin e ngushtë miqësor.

Si Luizi ashtu edhe Kiara kanë zgjedhur që të mos zbulojnë asnjë detaj nga kjo festë në rrjetet sociale. Nga ana tjetër, edhe të ftuarit janë porositur që të mos publikojnë asgjë në rrjetet e tyre sociale.

Megjithatë jo vetëm miqtë e afërt e kishin mësuar këtë lajm, por edhe bashkëpunëtorët dhe stafi me të cilin Kiara punon duket se tashmë e dinin që çifti ishte në pritje të fëmijës së tyre të parë. Armaldo Kllogjeri së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “DWTS Fan Club”, ku e ka uruar publikisht moderatoren Kiara Tito për shtatzëninë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ