Luizi dhe Kiara mbajnë “kurorën” e çiftit më të famshëm në vend

INA
INA

28/12/2023

Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio, sot ne mengjes kan pasur mysafir Andi Vrape I cili komenten ngjarjet e fundit ne show biz.
Cka thot Andi per propozimin e Donalidt per Boren, Adisit dhe Fifit, Sarën dhe Ledri si dhe kush mbetet cifti me I mire dhe mi I perfolur gjatë gjithë vitit…Me shum inforamcion ndiqeni ne video

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ